Business Central Demó

Business Central demó

Business Central demó

Ebben a bejegyzésben azoknak azoknak az üzleti felhasználoknak szeretnék segítséget nyújtani, akik Business Central bevezetésben gondolkoznak és kíváncsiak a Business Central Online változatára (SaaS, felhő, cloud), szeretnék azt élőben is kipróbálni.

Az érdeklődők számára létrehoztam egy Business Central demó környezetet, amelyben tetszés szerint lehet nézelődni és ismerkedni az új felülettel. Az adatbázisra olvasási jogosultságokkal lehet majd belépni, de ettől függetlenül szabadon hozzá lehet férni az egyes funkcionális területekhez.

A böngészőt használjuk inkognitó módban, így nem okozhatnak problémát a bejelentkezésben a korábbi session-ök.

A Business Central demo eléréséhez nyissuk meg a következő URL-t:

  • https://businesscentral.dynamics.com

majd használjuk a következő hitelesítő adatokat:

  • Kérlek írd meg a csatlakozási kérelmedet a Kapcsolat űrlapon keresztül és regisztrálok számodra egy felhasználói fiókot, amellyel ki tudod próbálni a demót.

Belépés után a következő Business Manager profil oldalt kell látni, ahonnan tetszőlegesen navigálhatunk a felfedezni kívánt alkalmazási területre.

Dynamics 365 Business Central demo

 

A kipróbálás előtt hasznos lehet a következő cikket is elolvasni:

Gyorsbillentyűk és navigáció, funkciókeresés

 

 

 

Terület